Sosyal medya siteleri son birkaç yıldır internet dünyasında en hızlı yükseliş gösteren web siteleri oldu. Bu yükselişe internet üzerinden reklam verenler duyarsız kalmadı ve sosyal medya reklamcılığı ile reklamlarını milyonlara duyurma imkanı yakaladılar. Ancak sosyal medya üzerinden doğru hedef kitlelere, doğru yöntemlerle ulaşmak için profesyonel bir çalışma gerekmektedir. Bu çalışma reklam verenlerin kendileri tarafından tam anlamıyla yerine getirilebilecek bir çalışma değildir.

Sosyal medya ekibimiz, sosyal medya siteleri arasından en popüler olan Facebook, Twitter, Linkedin siteleri üzerinden size özel sayfa oluşturarak takipçi ve beğen sayılarınızı arttırmaktadır. Ayrıca sürekli kampanyalar, duyurular vb. aktivitelerle listenizde ki kişilere sürekli sizi hatırlatmakta ve marka değerinizi yükseltmektedir. 

Marka Bilinci

Müşterilerimizin marka bilincini genişletmek ve satış grafiğinizi artırmak için etkili çalışmalar yürütüyoruz. Firmanızı sosyal medya sitelerine her zaman aktif olmasını sağlıyor ve hedef kitlenizle etkileşime geçiriyoruz. Ayrıca sosyal medya reklam kampanyalarınızı yürüterek etkili bütçe planlamanızı sağlıyoruz. Sosyal medyada firmanızın bilinirliğini artırarak yapacağınız duyuru ve kampanyaların daha çok kişiye ulaşmasını sağlıyoruz.

Sosyal medyada kampanyalar hazırlarken hedef kitlenizi göz ardı etmeden hedef kitlenizin istekleri doğrultusunda çalışmalar yürütüyoruz. Türkiye sosyal medya kullanımında Avrupa sıralamasında yer almaktadır. Ülkemizde sosyal medya kullanım oranı artmaktadır. 

Sosyal medya sitelerinde kullanıcılar ile bire bir etkilime geçebilir ve feedback analizleri yapabilirsiniz. Kullanıcılar ile aktif olarak iletişim kurmak yapacağınız kampanyaları şekillendirirken sizlere fayda sağlayacaktır. Sosyal medyada dinamik bir ziyaretçi kitlesi bulunmaktadır bu kitleye yönelik kampanyalar ile bu dinamik kitlenin dikkatini çekebilirsiniz.

Sosyal Medya Firmanıza Ne Kazandırır ?

• Sosyal medyayı etkili kullanarak dinamik bir müşteri kitlesine hitap edebilirsiniz.

• Sosyal medyayı aktif olarak kampanyalarınızı ve duyurularınızı geniş bir kitleye duyurabilirsiniz.

• Sosyal medyayı aktif olarak kullanmak marka bilinirliğinizi artırır.

• Sosyal medya ile birlikte satış grafiğiniz artar.

• Sosyal medya ile interaktif reklamlar ile hedef kitlenize doğrudan hitap edersiniz.
 

Sosyal Medya yönetimi ile ilgili detaylı bilgi için 0850 885 01 91 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Mesaj bırakmak için lütfen tıklayınız. (Biz sizi arayalım)