Size Uygun Ekonomik Paketi Seçmek İçin Mesaj Bırakın, Biz Sizi Arayalım.
Mesaj bırakmak için lütfen tıklayınız.

 

  eko paket 1 eko paket 2 eko paket 3 eko paket 4
 WEB TASARIM
 PAKETLERİ
349 TL
+ Kdv
499 TL
+ Kdv
649 TL
+ Kdv
999 TL
+ Kdv
 Özel Web Tasarım
 Google Optimizasyon
 Domain ve Hosting
 Sayfa Sayısı 1 Ana + 3 Yan 1 Ana + 4 Yan 1 Ana + 6 Yan 1 Ana + 10 Yan
 Resim Sayısı 5 10 20 50
 Sosyal Medya Linkleri
 Güncelleme Paneli
 İletişim Formu
 Proje Süresi 5 gün 7 gün 9 gün 12 gün

 
Detaylı bilgi için 0850 885 01 91

 

21. Yüzyılın iletişim ve reklam olanakları ile artık şirketler hizmet ve ürünlerini geniş kitlelere hızlı biçimde tanıtma imkanı bulabiliyor. Ancak bu maliyeti düşük, kolay ve zahmetsiz gibi gözüksede aslında ciddi uzmanlık isteyen, birikim ve tecrübe gerektiren bir alandır. Marka yaratma, marka değeri artırma ve koruma alanlarında yıllardır faaliyet gösteren Web Ekonomik sizin dijital medya alanında ki en güvenilir partneriniz.

Şimdi ve gelecekte ortaya çıkacak ihtiyaçlarınız için yaratıcı web tasarım çözümleri uyguluyoruz. Firmamızın 10 yılı aşan geniş sektörel yalpazede ki deneyimi şirketiniz için en iyi web tasarımının kurulmasında özel önem taşıyor. Web Ekonomik bunun için iki yöntem uyguluyor.

Size Özel Web Sitesi

Web sitesi ihtiyaçları bazen özgün tasarım ve özel içerik yönetimi gerektirebilir. Bu ayrıcı yine doğal bir seçimde olabilir. Benzersiz bir web sitesi, ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş sayfalar ve interaktif modüller. Size özel web sitesine olan ihtiyacınız, proje başlangıcında yapacağımız toplantıda müşteri temsilciniz olan uzman dijital medya partneriniz ile firmanızın arasında bilgi alış verişi yapıldıktan sonra net olarak oraya çıkacaktır. Eğer daha önce kurumlsa kimlik çalışması, logo ve diğer görsel öğeleriniz yok ise öncelik bu konuda çalışma yapmamız önerilecektir.

Eğer logo ve diğer görsel öğeleriniz kurumsal kimliğinizi tamamlayan düzeyde yeterli ise size özel web tasarımı aşamasına hemen geçebiliriz. Sizden ayrıntılı bir şirket öyküsü, hizmetleriniz, ürünleriniz ile ilgili bilgi alınır. Ardından web sitenizde kullanmak istediğiniz fotoğrafların yeterliliği üzerinde size bilgi verilir. Eğer fotoğraflarınız yoksa yada yeterli değil ise Web Ekonomik bu konuda da yardımcı olur. Tüm meteryaller hazır olduğunda tasarım çalışması başlatılır ve ana sayfa tasarımı size kısa süre de mail yolu ile iletilir. Onayınız ardından web sitesine içerik yüklemesi yapılır, interaktif öğeler eklenir.

Artık Herşey Hazır

Bu süreç içinde firmanızı anlatan profesyonel bir profil yazısı hayati önem taşımaktadır. Metin hazırlama konusunda uzman Web Ekonomik Dijital Medya ekibi bu konuda da size yardımcı olacaktır. Web sitenizin tamamlanması ile birlikte internete yüklenerek Google arama motoru kayıtları yapılarak internet dünyasında yapılan sektörel aramalarda şirketin üst sıralarda çıkması için Seo optimizasyonu gerçekleştiril.

Web Sitesi Kurulumunuz Başlıyor

Web sitesi ihtiyaçlarınız bazen yüksek işlevlilik gerektirse de özgün tasarım ihtiyacı gerektirmez. Bu durumda ekonomik ve hızlı hazır sistemler firmanız için doğru seçim olur. Süreç olarak özel web sitesi konseptinden farklı olarak proje başlangıcında yapılan toplantıda özgün tasarım aşaması uygulanmaz. Bu aşama da size seçmeniz için şirketinize uygun 70 farklı tasarım uygulamasında size uygun olanı seçmeniz konusunda yardımcı olunur. Verilerinizin oluşturulması, ürün görselleriniz, logo ve kurumsal kimlik çalışmanız ile ilgili süreçler bire bir aynıdır. Kısa sürede ve daha ekonomik maliyetler ile profesyonel web sitesi ihtiyaçlarınız da güvenle kullanabilirsiniz.

Kontrol Panel İster misiniz ?

Web siteniz kurulduktan ve internet yüklemesi tamamlandıktan sonra, web sitenizi kendiniz güncellemek ister misiniz? Yeni ürünler girebilir, şirketiniz ile ilgili güncel haberleri yayınlayabilir, web sitenizde yer alan firma profili yazısı dahil tüm yazılı bilgileri kendiniz güncelleyebilirsiniz. Kontrol panel ile ilgili ihtiyacınız yine proje başlangıcında yapılacak toplantıda belirlenir. Ayrıca kontrol panel yardımı ile sitenizin ziyaretçi sayısını görebilir detaylı istatistikler ile analiz yapma imkanı bulursunuz.

Paketini Seç

İhtiyacınız doğrultusunda aşağıda yer alan Web Tasarım paketlerini ve fiyatları inceleyebilirsiniz. İhtiyacınızı belirleme konusunda sorun yaşıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Müşteri temsilcilerimiz size en uygun ekonomik paketi bulmanıza yardımcı olacaktır.

  

REFERANSLAR

               

NEMO PET SHOP

 

 ÖZEL TED KOLEJİ

 

NESLİHAN PHOTOGRAPHY

 

ÖZEL TED KOLEJİ

 

                                                            
 
 
             
NEFES TERAPİSİ    TT LOJİSTİK    ELİZAN MOBİLYA    24 AYAR YAZILIM  
               
 
 
             
 TIME DİL OKULLARI    TEK ÜRÜN SATIŞ    GÖKÇEDÜZ KÖYÜ    EN UYGUN BİLET AL  
               
 
 
             
SOFA İNŞAAT   SEVGİ YUMAĞI   ÖZEL İSTANBUL KOLEJİ    YAŞAM ÇİÇEKLERİ  
       
 
 
             
KEŞFET   REZİL DEDE   HOTEL NEW ERA   ÇÖZÜM KONFERANS  
       
 
 
             
MEF OKULLARI   ÇİZGİ MUTFAK   ÖZEL İSTANBUL ANAOKULU   ATSAN GÜMRÜKLEME  
       
 
 
             
ÖZ TİBET ENERJİ   ŞAİR NATURAL   NATURAL HALI   PROVIS BİLİŞİM  
       
 
 
             
MGM ENDÜSTRİYEL   YAŞAM KOŞU ÜLKÜ